KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13229161
nr 1322 9161
Oidentifierad konstnär. Komposition med äpple. Signerad. Olja på duk, 30x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:07:34
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)